Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Tue 01/21/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Pingree Court 1 6:00p 7:00p PM, DG >Grade 4 (U10) Boys> Hamilton Wenham Tsunami Game Hamilton Wenham Avalanche   JC 
7:00p 8:00p DG, PM >Grade 4 (U10) Boys> Hamilton-Wenham Riptide Game Hamilton-Wenham Blizzard   JC 
8:00p 9:00p PM, DG >Grade 6 (U12) Boys> Rockport Rebels Game Manchester Hornets   JC 
Pingree Court 2 6:00p 7:00p SG, IL >Grade 4 (U10) Boys> Hamilton-Wenham Storm Game Peabody R2G2 FC   JC 
7:00p 8:00p IL, SG >Grade 4 (U10) Boys> Danvers Storm Game Beverly Panthers   JC 
8:00p 9:00p DM, IL >Grade 6 (U12) Girls> GPS North Shore 2008 Game Hamilton-Wenham Liberty   JC 
Pingree Court 3 6:00p 7:00p DM, DB >Grade 4 (U10) Girls> ECYFL Attack Game Hamilton Wenham Cyclone   JC 
7:00p 8:00p DB, DM >Grade 6 (U12) Boys> Lynnfield Vikings Game Ipswich Knights   JC 
 Thu 01/23/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Pingree Court 3 6:00p 7:00p JC, SG >Grade 8 (U14) Boys> Beverly Bens Game Danvers Falcons   SC 
7:00p 8:00p SG, JC >Grade 8 (U14) Boys> Hamilton Wenham Generals Game Salem Tsunami   SC 
 Sat 01/25/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Lawrence, Lawrence Sports HUB 1 9:00a 10:00a  >ECYFL Futsal Academy> Lawrence Academy K-2 Game    SC 
10:00a 11:00a SC >ECYFL Futsal Academy> Lawrence Academy 3-4 Game    SC 
11:00a 12:00p SC >ECYFL Futsal Academy> Lawrence Academy 5-8 Game    SC 
12:00p 1:00p DM, CC >Grade 6 (U12) Boys> Haverhill Dominators Game Lawrence Eagels   SC 
1:00p 2:00p CC, DM >Grade 6 (U12) Boys> Lawrence Rebels Game Lawrence Thunder   SC 
2:00p 3:00p DM, CC >Grade 8 (U14) Boys> Lawrence Strikerz Game Lawrence Liberty   SC 
3:00p 4:00p CC, DM >Grade 8 (U14) Girls> Lawrence Wolverines Game TBD   JC 
 Sun 01/26/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Pingree Court 1 1:00p 2:00p SG >ECYFL Futsal Academy> So. Hamilton Academy 5-8 Game    SC 
2:00p 3:00p DM, IL >Grade 8 (U14) Girls> Beverly Razor Game NS Whalers   SC 
3:00p 4:00p IL, DM >Grade 8 (U14) Girls> Manchester Essex Sharks Game Salem Challengers   SC 
4:00p 5:00p DM, CC >Grade 8 (U14) Girls> ECYFL Fusion Game ECYFL Gunners   JC 
5:00p 6:00p CC, DM >Grade 8 (U14) Boys> Navigators Game Marblehead   SC 
6:00p 7:00p DM, CC >Grade 8 (U14) Boys> Beverly Fire Game CCA Cougars   SC 
Pingree Court 2 1:00p 2:00p  >ECYFL Futsal Academy> So. Hamilton Academy K-2 Game    SC 
2:00p 3:00p SG, DG >Grade 4 (U10) Boys> ECYFL Strikers Game Rockport Revolution   SC 
3:00p 4:00p DG, SG >Grade 4 (U10) Boys> Wakefield Real Game Manchester United   SC 
4:00p 5:00p IL, SG >Grade 6 (U12) Girls> Beverly Black Cats Game RazzMaTazz   JG 
5:00p 6:00p SG, IS >Grade 6 (U12) Girls> She Got Game Game Beverly Bengals   SC 
Pingree Court 3 1:00p 2:00p SC >ECYFL Futsal Academy> So. Hamilton Academy 3-4 Game    SC 
2:00p 3:00p PM, FH >Grade 4 (U10) Girls> Peabody Majestic Game Beverly Pumas   SC 
3:00p 4:00p FH, PM >Grade 4 (U10) Girls> Danvers Falcons Game Peabody Tanners   SC 
4:00p 5:00p FH, PM >Grade 4 (U10) Girls> Hamilton Wenham Hurricanes Game GPS North Shore 2010   SC 
5:00p 6:00p PM, FH >Grade 6 (U12) Girls> Wakefield Celtic Game Salem Jr. Witches   SC